حوله کلاهی ارگانیک cream Fenner

⚫مناسب تمام فصول
⚫جذب آب بالا
⚫محصول اورگانیک و هنر دست بانوان ایرانی

قیمت: 400,000تومان
درباره محصول

در ساخت بسیاری از حوله های امروزی از مواد شیمیایی استفاده میکنند و به هنگام خرید این دست از حوله های می‌توانید سه تا چهار بار قبل از شستن از حوله استفاده کنید، اما مواد شیمیایی استفاده شده در آنها در شستشو بسیار سریع تجزیه می‌شوند و در نهایت کیفیت خود را از دست می‌دهند.

محصولات پنبه‌ای که دارای پنبه‌های غیرارگانیک کشت‌شده و برداشت‌شده هستند، در کارخانه ها پردازش می‌شوند و تحت عملیات شیمیایی قرار می‌گیرند تا طول عمر آن را تضمین کنند. در نتیجه پس از شستشوی مجدد، خراب می‌شوند. اما نشان داده شده است که این مواد شیمیایی خواص طبیعی و محافظتی محصول را از بین می‌برند و در نتیجه منجر به زوال کلی سریع‌تر محصول میشود. اگر از خرید مجدد حوله و همچنین استفاده از مواد غیر طبیعی و شیمیایی خسته شده‌اید، وقت آن است که حوله‌های حمام ارگانیک تمام پنبه‌ خانه خواب را مدنظر بگیرید. نه تنها به عنوان یک جایگزین، بلکه به عنوان یک راه حل دائمی.

مراقبت بهتر از پوست..

اگر از روش‌های مختلف پاکسازی پوست استفاده می‌کنید، اما ناگهان صورت شما به طور محسوسی قرمز، تحریک شده، خشک و حتی پوسته پوسته می‌شود، ممکن است حوله‌های شما  مقصر باشند!! حوله‌های حمام با انواع مواد شیمیایی سمی ساخته می‌شوند که با گذر زمان می‌توانند پوست شما و چشم‌های شما را تحریک کنند. به خصوص اگر پوست بسیار حساسی دارید یا از اگزما رنج می‌برید.علاوه بر این، اگر از حوله‌های قدیمی استفاده می‌کنید که در نتیجه شستن و خشک کردن مداوم، دیگر نرم نیستند، ممکن است پوست شما تحریک شود یا جوش بزنید.

پوست شما به پارچه‌های نرم و لطیف فاقد مواد شیمیایی نیاز دارند. حوله هایی که از طریق مواد شیمیایی ساخته میشوند ممکن است به طرز فریبنده‌ای بسیار نرم و راحت باشند، اما مواد شیمیایی که در آن وجود دارد، خواص طبیعی پنبه را از بین برده است که باعث می‌شود در چند بار اول استفاده، نرمی خود را حفظ کند، بنابراین بهرتین گزینه برای حفاظت از پوست استفاده از حوله های اورگانیک است که بدون دخالت مواد شیمیایی ساخته شده اند.

افزودن نظر