فروشگاه اینترنتی خانه خواب
بالش مموری فوم چیست

بالش مموری فوم چیست

بالش مموری فوم به علت ساختار ویژه ای که دارد با توجه به وزن و دمای بدن، شکل بدن و جسمی که بر روی آن قرار گرفته است را در خود نگاه می دارد و مموری فوم یعنی فومی که شکل را در حافظه خود حفظ کرده و بلافاصله با برداشته شدن بدن به شکل اولیه خود برنمیگردد. مایت سر و گردن به هنگام قرار گرفتن سر بر روی بالش از ویژگی های منحصربه فرد بالش طبی مموری فوم می‌باشد که خوابی راحت را به ارمغان می‌آورد .این ویژگی سبب حفظ تناسب سر و گردن شما هنگام تغییر حالت بدن در طی خواب می‌شود. خاصیت ارتجاعی و محافظت کنندگی این بالش موجب کاهش گرفتگی و ناراحتی در ناحیه گردن که بر اثر حرکات غیرارادی در خواب به وجود می آید میشود. ر مورد خرید بالش مموری فوم به صورت اینترنتی بیشتر خواهیم پرداخت.

 

بهترین برند بالش مموری فوم

بیسه‌ نا به دلیل استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات و توجه ویژه به نیاز های مصرف کننده میتواند مناسب ترین و بهترین گزینه برای بالش های مموری فوم باشد. حفط سلامت جسمی شما و آرامش روحی و روانی شما به هنگام خواب اولویت اول ما برای تولید محصولاتی با کیفیت و درخور شان شما مصرف کنندگان گرامی میباشد.

مزیت‌ بالش مموری فوم‌

مموری فوم محصولی است که از ماده ای شیمیایی به نام پلی اورتان ساخته می‌شود، پلی اورتان‌هایی که در ساخت مموری فوم استفاده می‌شود باید چگالی(تراکم) بالا و انعطاف‌پذیری کم داشته باشند تا مموری فوم کارآیی خود را داشته باشد و تفاوت آن با دیگر فوم‌ها مشهود باشد.

 

ویژگی مهم بالش مموری فوم

ویژگی مهم بالش مموری فوم‌ها این است که وقتی جسمی روی آن قرار می‌گیرد کاملا به شکل جسم در می‌آیند که این ویژگی بالش مموری فوم باعث می‌شود تا نیروی کم‌تری به جسم وارد شود. پس گزینه مناسبی برای پوشش روی تشک‌ها می‌باشند.

 

چرا باید از بهترین بالش مموری فوم استفاده کرد؟

برخی از بالش های مموری فوم که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار نبوده پس از مدتی استفاده به حالت عادی برنگشته و بر روی آن چاله و شکاف‌هایی بزرگ پدیدار می‌شوند. در نتیجه این افتادگی‌ها عملکرد مطلوب بالش را از بین برده و سبب فشار به نقاط حساس گردن در زمان خواب خواهند شد. بنابر این بهترین نوع بالش های مموری فوم آن دسته از محصولاتی هستند که تولید کننده از باکیفیت ترین متریال در ساخت آن استفاده کرده باشد.

فروشگاه اینترنتی بیسه‌ نا مفتخر است که به علت توجه فراوان به متریال مورد استفاده محصولاتی با کیفیت و دوام بالا برای شما مصرف کننده عزیز تولید نموده تا خوابی آرامش بخش را برای شما فراهم نماید.

 

خرید بالش مموری فوم از فروشگاه اینترنتی خانه خواب

بیسه‌ نا در تمامی سال های فعالیت خود تلاش نموده تا با تولید محصولاتی با کیفیت نیاز تمامی افراد برای برطرف کردن خستگی های روزمره و داشتن خوابی آرام را فراهم کند و همواره خرسند خواهیم بود که با محصولات خود همراه آسایش شما باشیم. شرایط اقتصادی کشور در چند سال اخیر به خصوص نوسانات بسیار زیاد قیمت ارز، باعث شده تا قیمت محصولات نیز تغییرات زیادی داشته باشد. بنابراین قبل از خرید بالش و محصولات دیگرتوصیه می شود حتما از کارشناسان بیسه‌ نا نسبت به دریافت آخرین قیمت اقدام نموده.